ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emporio City Glam
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Emporio City Glam
 Emporio Armani  City Glam, të krijuar për gratë e reja urbane. Kjo përbërje mjaft delikate dhe të butë fillon me blackcurrant, dhe kumbull është spiced me koriandër. Zemra është një buqetë me lule bërë nga u rrit bullgare, freesia dhe purpur bazë përbëhet nga patchouli prej dheu, kristal myshk, musks të bardhë dhe druri. Ajo u krijua në vitin 2005.Hundët prapa kësaj aromë janë Annick Menardo dhe Olivier Cresp.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 30ml
Artikulli #4732
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK