ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Red
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Red
 Emporio Armani RED for Men (White) nga Giorgio Armani është një aromë Citrus aromatike për burrat. Emporio Armani Red  u lançua në vitin 2007. Shënime të lartë janë të agrumeve dhe bergamot, shënimet e mesme janë rozmarinë dhe qimnon
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #4746
3 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK