ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emporio Remix
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Emporio Remix
 Emporio Remix për Të nga Giorgio Armani është një aromë aromatike Fougere për burrat. Emporio Remix për të ishte nisur në vitin 2006. Shënime të lartë janë anise yll, borzilok dhe bergamot, shënimet e mesme janë arrëmyshk, zambak-e-luginës dhe kardamom, shënimet bazë janë karafil, vetiver, myshkut të bardhë dhe jamball.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4748
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4749
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK