ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emporio Armani Night She
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Emporio Armani Night She
 Emporio Armani nga Giorgio Armani Night është një aromë vanilje orientale për gratë. Emporio Armani Night nisi në vitin 2003. Emporio Armani Night ishte krijuar nga Jean-Claude Ellena dhe Lucas Sieuzac. Shënime të lartë janë rrush pa fara e zezë, boronicë, cassia, murriz dhe bergamot, shënimet e mesme janë bozhure, Cyclamen, magnolia, orkide, freesia, jasemini dhe zambaku-i-luginës, shënimet bazë janë Myrtle, Sandalwood, patchouli dhe të bardhë misk.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4753
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK