ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Armani Mania  for Men
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Armani Mania for Men
 Trio e mrekullueshëme e nuancave  kryesore: të freskëta, prej druri, dhe qelibar per të bërë këtë aromë shumë mashkullore. Shënimet e lartë janë të përbërë nga leng mandarin  e ndjekur nga shafran echo tender, e thjeshtë, elegante dhe moderne. Freski është nuancë kryesore të pranishme në të gjitha aromat Armani. Zemra është krijuar të pyjeve të çmuar: dru kedri dhe vetiver. Druri është një simbol i forcës dhe të mirësisë në të njëjtën kohë, pasi ajo është e ngrohtë dhe të gjallë. Baza është krijuar e qelibar të thellë, një substancë misterioze që transformon të lëngshme organike në kristale të vështirë. Nuancë Final erëmyk tingëllon në mënyrë të ngrohtë dhe sensuale në lëkurë.Aromë u krijua në vitin 2002.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4757
6 400 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave Lotion 100ml
Artikulli #4758
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4759
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75gr
Artikulli #4760
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK