ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eden
 
 
Cacharel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cacharel
 
Eden
 Eden

Eshtë diku një vend i bukur ...  është një kopsht i mrekullueshëm i mbushur me pemë, bimë, burim jete dhe mirëqenie, harmoni te brendshme dhe natyre ideale: Kopshti i Edenit. Në këtë kopsht të begatshëm, takohen me pafajësinë aroma  të ndryshme, shumë të freskëta dhe shumë sensuale ne te njejten kohe. Cacharel na çon në këtë vend magjik për të zbuluar dhe një mijë mrekullit e Edenit, një ftesë qe pranohet me dëshirë!


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #311
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK