ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ysatis
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
Ysatis
 Aromë e  lules magjike. Gruaja Ysatis është e zgjuar, emocionale dhe e dallueshme. Shishe elegante përputhet me aromën e pasur  dhe me  erën luksoze. Shënimet e lartë janë agrume, ylang ylang-, galbanum, kokosit, u ngrit dru, dhe aldehidet. Shënimet zemër janë të jasemini, u rrit, iris, tuberose dhe narcis. Shënimet bazë janë myshk, qelibar, vanilje, vetiver, patchouli, sandale druri dhe CIVET. Aromë u krijua nga Dominik Ropion në vitin 1984.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4769
6 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 12000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK