ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
My Couture
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
My Couture
 Ky parfum elegante, klasike dhe me arome lulesh  fillon me shënimet e freskis dhe rrushit  te zi  pa fara . Zemra e përbërjes përmban zambaku-i-luginës dhe jasemini. Shënimet bazë janë bajame, myshk dhe scents pemë. Ajo u krijua në vitin 2003.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4773
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Garnier Pure ...
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK