ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Organza First Light
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
Organza First Light
 Organza First Light është e lehtë dhe e fresket  ne krahasim me  Organza classic. E ëmbël dhe me arome te lehte luleje, tuberose nuk është aq agresive. Përbërja është e dominuar nga lule të bardha dhe  me një fillim të freskët, citrusy dhe baza , kedri, vanilje dhe dru sandali. Ajo u krijua në vitin 2004. pas kësaj aromë është Sophie Labbe.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #4775
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK