ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Absolutely Irresistible
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
Absolutely Irresistible
 Givenchy Absolutely Irresistible  ka karakter me lule dhe është  shumë joshëse fale përbërëseve të saj kryesore - jasemini. Ajo hapet me jeshile mandarin, manaferrat kuqe dhe pimento accordsis të ndritshme dhe transparent në krye me oreks mandarin, manaferrat kuqe dhe piper i kuq, mbi një zemër jasemini që bëhet thellësisht sensuale me dru kedri, që irradiates si një yll dhe magjeps si asnjë tjetër. Kuqe, shishe sexy Absolutely Irresistible nga Givenchy është një seductress vërtetë, e cila është theksuar me nuanca të kuqe dhe të zbukuruar me motive, argjendi gjeometrike frymëzuar nga Haute Couture detaje krijuar nga Riccardo Tisci, krijuesi i shtëpisë së Givenchy.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 75ml
Artikulli #4777
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4778
6 400 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4779
4 600 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4780
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK