ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cabotine De  Gres
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gres
 
Cabotine De Gres
 Parfumierit gjeten formulën e saj në përputhje me lule-aldehyde dhe paraqiti një aromë transparente me shënime të gjelbër me lule aldehyde  dhe të mprehtë.Parfum është shumë i lehtë, dhe në të njëjtën kohë këmbëngulës.
Përbërja është krijuar rreth zambak xhenxhefil, i njohur gjithashtu si një zambak flutur, një shkallë të petalled Himalayan lule të bardhë. Cabotine është parfumi i parë i cili përmban lily gjallëri në përbërjen e tij.

Shënimet e lartë të përmbajë buds blackcurrant, dardhë, kumbull dhe corriander. Zemra është e përbërë nga , tuberose, ylang ylang-, xhenxhefil zambak, zymbyl, heliotrop, fresia, violet dhe iris. Shënimet bazë janë dru kedri, vanilje, tonka Bean, cybet, myshkut dhe qelibar.Parfum u krijua në vitin 1990.Shishe, të cilit ndalues ​​u shndërrua në një formë e lule, u krijua nga Thierry Lecoule.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #4782
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK