ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gres Cabotine Gold
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gres
 
Gres Cabotine Gold
 Cabotine Gold është një parfum kufizuar botim, elegante, ekskluzive dhe tërheqëse, i dedikuar për luksin dhe bukurinë e më të çmuar e të gjitha metaleve.
Aromë është zhvilluar me qëllim për të kontribuar në, bukuri sofistikimit dhe bukurinë e grave, ashtu si bizhuteri klasike artë bën.

Përbërja është e nxehtë dhe me diell, eksplodimit me agrumeve të freskëta dhe fruta në krye. Mandarin, pjepër dhe piper të kuq interlud gjallërues.


Zemra është e karakterizuar nga ndjeshmëri e bardhë lule, qetësues dhe magjike. Të freskët dhe të pastër lule tiare është e përzier me bozhure dhe jasemini.


Shënime të thatë bazë përfshijnë vetiver buta Bourbon dhe qelibar, rritur nga një notë ekzotike patchouli
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
kit edt 100ml + Blotion 100ml
Artikulli #4784
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK