ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gucci by Gucci Pour Homme
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Gucci by Gucci Pour Homme
 Gucci nga Gucci Pour Homme u krijua nga Frida Giannini, drejtor kreativ i shtëpisë së Gucci, në bashkëpunim me Givaudan dhe P & G. parfum është karakterizuar si një pemë chypre modern dhe përfshin shënimet e bergamot, selvi dhe vjollce në krye,zemra përmban gjethe të duhanit dhe jasemini dhe shënimet baza e përbërë nga patchouli, qelibar dhe Elemi - temjan e cila nuk e ka prejardhjen nga druri. Kur kombinohet me gjethe të duhanit, Elemi kontribuon në intensitet dhe jetëgjatësinë e një aromë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 90ml
Artikulli #4795
7 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4796
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4797
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 50ml
Artikulli #4798
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave balm 75ml
Artikulli #4799
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4800
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75gr
Artikulli #4801
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4802
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 90ml + ASBalm 75ml
Artikulli #4803
9 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18500 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK