ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gucci by Gucci Sport
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Gucci by Gucci Sport
 Gucci nga Gucci Sport arrin në treg në vitin 2010 si një aromë të re nga vija e Gucci aromat për burrat. Shënime Top përfshijnë grejpfrut shkëlqen, mandarin dhe selvi, një zemër shton oreks fiku, kardamom dhe dëllinjë berries, ndërsa përbërja mbyllet me vetiver, patchouli dhe pasardhësit e ambrette.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 90ml
Artikulli #4807
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4808
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4809
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 90ml
Artikulli #4810
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 50ml
Artikulli #4811
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave balm 75ml
Artikulli #4812
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4813
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75gr
Artikulli #4814
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #4815
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK