ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eau De Parfum
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Eau De Parfum
 Gucci Eau de Parfum nga Gucci është një aromë djegëse orientale për gratë. Gucci Eau de Parfum u lançua në vitin 2002.Hundë pas kësaj aromë është Daniela Roche-Andrier. Top shënimet janë të lulëzojë portokalli dhe të purpur, shënimet e mesme janë qimnon, shpatore, qimnon dhe trumzë, shënimet bazë janë temjan, lëkurë, dru sandali, myshk, vanilje dhe esenca kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 30ml
Artikulli #4819
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Waterproof Ma ...
550 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 8500 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK