ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gucci Guilty Intense
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Gucci Guilty Intense
 Gucci Guilty intense ruan pothuajse të njëjtin shënimet e formulës origjinal, vetëm ata janë bërë më të forta dhe të fuqishme.

Kjo aromë dehëse lules orientale përmban "të tepruar" dozë të kuq piper dhe jargavan. Ajo hapet me shënimet e mandarin dhe piper i kuq. Lule e jargavan violet, dhe purpur përbëjnë thelbin e kompozimeve, të përcaktuara në bazë të patchouli dhe qelibar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4838
13 400 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4839
9 850 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4840
8 100 LEK SHTO NË SHPORTË
doe spray 100ml
Artikulli #4841
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Body Lotion 200ml
Artikulli #4842
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Purse Spray 60ml 4x15ml
Artikulli #4843
9 400 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4844
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Perfume Intense 75ml
Artikulli #6759
13 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8950 LEK - 16950 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK