ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Insolence Icy
 
 
Guerlain
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Guerlain
 
Insolence Icy
Insolence Icy nga Guerlain

I Ri, i akullt, i ftohtë Insolence  na merr në një botë të re të përbërë nga aroma te  shijshme dhe të freskëta ,molle jeshile, akullore me lëng frutash dhe agrumeve që shkëlqen  i japin një ndjenjë e meze përfundimtar. Marrëveshjet   e manave të kuqe nxitin therjen ne imagjinatën tuaj me luksoze dhe elegantenga  lulet iris, pushimi në petalet  violet dhe të butë prej kadifeje. Freski e  theksuar në këtë përbërje ngjall të gjitha shqisat dhe prek emocionet tuaj dhe me  humor të mirë direkt.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #4861
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Montblanc Presence c ...
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK