ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Drakkar Noir
 
 
Guy Laroche
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Guy Laroche
 
Drakkar Noir
 Drakkar Noir nga Guy Laroche është një aromë për burra. Drakkar Noir u lançua në vitin 1982. Arome e krijuar nga Pierre Wargnye. Shënimet e larta janë rozmarinë, artemisia, livando, basil, lulemine limon, bergamot dhe limon, shënimet e mesme janë, koriandër karafil, kanelle, dëllinje dhe jasemini, shënimet bazë janë dru sandali, bredhi, qelibar, patchouli, oakmoss, vetiver dhe dru kedri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml tester
Artikulli #4863
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4865
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Afer shave 100ml
Artikulli #10802
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK