ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hugo Dark Blue
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Hugo Dark Blue
Hugo Dark Blue nga Hugo Boss është një aromë orientale djegëse për burra. Hugo Dark Blue u nis në 1999. Hugo Dark Blue u krijua nga Alain Astori dhe Beatrice Piquet. Shënimet e larta janë portokalli, xhenxhefil, grejpfrut dhe limon, shenimet e mesme janë sofër, selvi dhe barbarozë, shënimet bazë janë patchouli, benzoin, vetiver dhe dru kedri.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #4997
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK