ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Issey Miyake
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Issey Miyake
 
Issey Miyake
Issey Miyake u mendua te krijohej nje parfum që te ishte "i qartë si uji i pranverës", duke kombinuar llakun e një ujëvare, aromën e luleve, dhe aromen e pyllit ne stinen e pranverës. L'Eau d'Issey ka arritur një popullaritet të madh, sidomos në Shtetet e Bashkuara në vitet 1990. L'Eau d'Issey është një aromë ujore lulesh me shënime transparente të zambakut te ujit, pjepër dhe lëng Cyclamen.
Ajo u krijua në vitin 1992 nga Jacques Cavallier.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
EDP 75ml
Artikulli #5057
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Montblanc Presence c ...
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3950 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
15900 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK