ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
L'Eau d'Issey Pour Homme Intense
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Issey Miyake
 
L'Eau d'Issey Pour Homme Intense
Intense është një prodhim i futur në 2007 me përbërje druri, i projektuar nga Jacques Cavallier. Perberesit kryesor sjellin valët e ëmbla dhe të freskëta të mandarinës, bergamotit dhe portokallit.
Në dispozicion si 75 dhe 125 ml EDT.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #5059
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
100ml tester
Artikulli #10799
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK