ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Le Male
 
 
Jean Paul Gaultier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jean Paul Gaultier
 
Le Male
Intensive dhe të ndjeshme, moderne, dhe të qetë të ngrohtë, mashkullore dhe të butë ... LE male eshte  aromë tërheqëse e cila josh me vecantin e saj, ajo është e ndërtuar në kontraste: tradicionale dhe të guximshme, të freskëta dhe të butë, të fortë dhe sensual, me një fjalë: absolutisht i papërmbajtshëm për gratë. Nenexhik Fresh është një simbol i forcës, tradita është e përfaqësuar nga livando, vanilje jep ngrohtësi dhe butësi. Shënimet e lartë janë të përbëra nga nenexhik, livando dhe bergamot. Zemra është e përbërë nga kanellë, qimnon, dhe ngjyrë e bardhë. Baza përmban vanilje, tonka Bean, dru sandali dhe dru kedri. Ajo u krijua në vitin 1995 nga Francis Kurkdjian.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deo spray 150ml
Artikulli #5061
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
Le MAle EDT 125ml
Artikulli #10798
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
15000 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK