ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
V
 
 
Valentino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Valentino
 
V
Valentino V është një arome provokuese, aromë imagjinative, magjike dhe elegante nga Valentino që sjell një marrëveshje te ëmbël te lules ambery.

Valentino V Për femra fillon me një hov të energjisë me aluzion plot gjallëri dhe mandarin, i cili është kombinuar me tone aromatike dhe te ëmbla . Në qendër të këtij parfum te pazakontë qëndron një përzierje e pasur dhe e sofistikuar e luleve, duke përfshirë edhe lulet e portokallit. Baza është sensuale me një kombinim të thellë të drurit te cedarit, qelibarit dhe drurit te sandalit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #325
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml ABSOLU
Artikulli #1298
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK