ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
V pour homme
 
 
Valentino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Valentino
 
V pour homme
Valentino V Pour Homme është një erë e sofistikuar me drurë për njeriun karizmatik klasik, mashkullor, mashkullin  Valentino.

Valentino V Pour Homme është një aromë joshëse elegante dhe klasike që kombinon ndjenjat intensive, duke balancuar ngrohtesin dhe freskine e shënimeve të reja në një mënyrë bashkëkohore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml Tester
Artikulli #327
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
15900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK