ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lash Architect  Waterproof Mascara
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Lash Architect Waterproof Mascara
Rimel me efekt voluminoz - për një vështrim joshës dhe spektakolar.

Qerpiket  duken më të gjatë dhe të trashë nga çdo kënd i tyre falë efektit '3 D ', ndërsa furça spirale i jep volum dhe ndarje nga rrënja deri te maja.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
i zi kundra ujit
Artikulli #5149
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18500 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK