ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dream of Pink
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Dream of Pink
Lacoste Dream of Pink, eshte një aromë me shije frutash, duke përfshirë shënime te  lules se manave te ëmbël të kuqe, caj i ftohte, lotus, trendafil, dru sandali dhe myshk. U nis në treg në pranverën e vitit 2008.
Ky parfum është i dedikuar për gratë e reja plotë  energji dhe të pasionuara për jetën.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #5165
5 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK