ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Elegance
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Elegance
Lacoste Elegance u prezantua në vitin 2007. Eshtë një arome orientale për meshkuj. Ajo hapet me shënime të mentes, trumzës dhe dëllinjës, dhe vazhdon me marrëveshjet e aromë se arrëmyshk, kardamom, piperit te zi dhe të butë në zemër. Shënime bazë jane qelibari dhe misku.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 90ml
Artikulli #5167
6 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK