ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Essential Sport
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Essential Sport
 Lacoste Essential sport  është moderne dhe sportive. Aromë për meshkuj e prezantuar në vitin 2009. Aroma përfshin arrëmyshk, qelibar, patchouli, mandarin, portokall, dëllinjë, grejpfrut rozë, bergamot, myshkut të bardhë dhe barbarozë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 40ml
Artikulli #5183
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK