ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Love of Pink
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Love of Pink
Love of Pink nga Lacoste është një parfum chypre shije frute për gratë, një aromë e re nga shtëpia e Lacoste, shpallur ne shkurt 2009.

Love of Pink është në dispozicion në shishe e 50ml dhe 90ml (1.7 dhe 3.4 oz) EDT, me një përbërje e cila përfshin aromat e kuqe portokalli, passionfruit, limon, pink magnolia lule ftoi, stephanotis, të bardhë kedri, myshkut dhe vanilje. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
tester 90ml
Artikulli #5190
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK