ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pour Femme Lacoste
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Pour Femme Lacoste
Lacoste Femme filloi një vit pas nisjes së Lacoste për meshkuj në vitin 2003. Krijuesi i këtij është Olivier Cresp. Aroma është shumë e rehatshme, natyrisht elegante dhe sportive, simbolizon gjithë bukurinë spontane, lehtësin, dhe lirin e parfumit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
90ml
Artikulli #5195
10 250 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml
Artikulli #5197
7 750 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK