ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Miracle
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
Miracle
Parfum i një dite të re.
Është dritherues, aromë e fresket si agimi i një dite të re, lagur me vesë, Lychee dhe përzierje freskie. Erëza e tij i bën jehonë zemërs me shënime për Magnolia, Jasmine dhe xhenxherfil.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum Spay 30 ml
Artikulli #331
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de parfum Spay 50 ml
Artikulli #3949
8 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK