ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Emotion
 
 
Laura Biagiotti
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Laura Biagiotti
 
Emotion
Emotioni është një parfum elegant dhe i lumtur që ka qenë në treg që nga viti 2001. Emotion është projektuar nga Sophie Labbe. Dekorimi ekzotik  përbëhet nga mango, rrush i zi pa fara dhe kokos së bashku me lule pambuku dhe zambak.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #5252
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK