ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Laura Rose
 
 
Laura Biagiotti
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Laura Biagiotti
 
Laura Rose
Laura Rose eshte nje parfum i ri nga Laura Biagiotti i cili u paraqit si një pasues sensual i parfumit Laura nga 1994.

Edicioni i ri, arriti  në treg ne maj 2009, është quajtur Laura Rose dhe  thekson emrin e saj romantik. Me shishe rozë, aroma ndez një zemër te bute dhe të pafajshme.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75ml Tester
Artikulli #5262
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Mascara LASH ...
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Montblanc Presence c ...
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK