ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Daisy
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Marc Jacobs
 
Daisy
Daisy është një arome e  lules se freskët dhe femërore në të njëjtën kohë. Ajo është përkushtuar për një grua të sofistikuar, joshëse, dhe verbuar, e cila në të njëjtën kohë përpiqet të jete e thjeshtë. Ajo është kapur në një shishe të bukur dekoruar me lule daisy në krye. Krijuesi i kësaj arome është Alberto Morillas.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml
Artikulli #5270
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK