ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lola
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Marc Jacobs
 
Lola
Lola Marc Jacobs
Kjo buqetë me lule e ngrohtë përcjell shpirtin e lirë të vajzave te sotme sexy dhe moderne. Ajo është e gjallë, cool, dhe flirtues. Parfum afatgjatë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #5277
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK