ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chanel N°19
 
 
CHANEL
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CHANEL
 
Chanel N°19
Numri 19 në emër i referohet datës lindjes së Coco Chanel, 19 gusht.parfumi u lançua në vitin 1970. Ai u krijua nga Henri Robert, një krijues parfumesh i cili krijoi parfume të tjera të shtëpisë Chanel.

Përbërja bashkon shënime agresive te gjelbra galbanum dhe drunj të errët te irisit si një urë harmonike mes zemrës delikate me lulel. Chanel N ° 19 është e vështirë për tu klasifikuar dhe përshkruar. Ai përfshin shënimet erëmirë të galbanum, Neroli, bergamot, jasemini, zambakut të luginës, iris, vetiver, dru sandali, lëkurë dhe misk.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 100ml
Artikulli #5298
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #5299
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #5300
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK