ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tresor
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
Tresor
Dashuria është një thesar.
Eau de Parfum zbulon lulen, thesarin me shije frute, puder dhe qelibar. Ky dizajn është  çmuar per reputacionin e tij. Sepse dashuria është një thesar, ai e bën femren kaq vezulluese dhe te çmueshme si aroma qe ajo sprucon. Treasor.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #336
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 100ml Tester
Artikulli #337
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de parfum Spay 30 ml
Artikulli #3944
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK