ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eyeliner Hexagonal
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Brooklin
 
Eyeliner Hexagonal
 Ky laps e zeze e thelle, eyeliner është me cilësi të buta dhe qe qendron shume.
Nuk perlyen, dhe ngjyra mbetet e paprekur për orë të tëra.
Kombinimi i formes gjashtëkëndor dhe formula e saj profesionale lejon aplikim të lehtë dhe më të rehatshem në konturet e dëshiruar.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
BROOKLIN Eyeliner Hexagonal
Artikulli #5413
150 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK