ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Color sensational
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Color sensational
 Color sensacion
Formula unike përmban pigmente të ngopura. Ngjyra është e fortë, e sakte dhe shumë e qëndrueshme. Mbulon thinjat e flokeve tuaj 100%.

Ndriçim të veçantë
Pasuruar me ekstraktet e margaritarit dhe vajit me ngjyrë, ngjyra shumë të lehta pasqyrojne dhe shkëlqejne si një efekt pasqyrë.

Momenti i kënaqësisë
Cilësi e pasur dhe e butë mbulon çdo flokë pa pikuar. Aromë e hollë me lule rrit kënaqësinë dhe komoditetin e aplikimit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
113 Ultra Bjond bezhe e mendafshte
Artikulli #5495
350 LEK SHTO NË SHPORTË
111 Ultra Bjond i argjendte
Artikulli #5496
350 LEK SHTO NË SHPORTË
110 Ultra Bjond diamant
Artikulli #5497
350 LEK SHTO NË SHPORTË
9.13 Bjond Kristal
Artikulli #5498
350 LEK SHTO NË SHPORTË
8.0 Bjond i lehte i ndritshem
Artikulli #5499
350 LEK SHTO NË SHPORTË
7.0 Opal delikat bjond
Artikulli #5500
350 LEK SHTO NË SHPORTË
6.6 Rubin intensiv
Artikulli #5501
350 LEK SHTO NË SHPORTË
6.46 Amber e kuqe ne geshtenje
Artikulli #5502
350 LEK SHTO NË SHPORTË
6.35 Bojekafe e erret shik
Artikulli #5503
350 LEK SHTO NË SHPORTË
6.0 Bjonde e erret
Artikulli #5504
350 LEK SHTO NË SHPORTË
5.62 Granat intensive
Artikulli #5505
350 LEK SHTO NË SHPORTË
5.0 Bojekafe e lehte e ndritshme
Artikulli #5506
350 LEK SHTO NË SHPORTË
4.15 Geshtenje e akullt
Artikulli #5507
350 LEK SHTO NË SHPORTË
4.6 E kuqe e erret intensive
Artikulli #5508
350 LEK SHTO NË SHPORTË
4.0 Bojekafe e erret
Artikulli #5509
350 LEK SHTO NË SHPORTË
3.16 Ametist i erret
Artikulli #5510
350 LEK SHTO NË SHPORTË
3.0 Bojekafe e mrekullueshme
Artikulli #5511
350 LEK SHTO NË SHPORTË
2.0 E zeze ebaniti
Artikulli #5512
350 LEK SHTO NË SHPORTË
1.0 E zeze ultra oniks
Artikulli #5513
350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK