ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Invisible
 
 
Borotalco
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Borotalco
 
Invisible
 Invisible Deodorant: kundra njollave te verdha dhe te bardha

Borotalco Invisible është deodoranti i ri i projektuar për të reduktuar njollat ​​e verdha në tekstile të lehta me ngjyra dhe mbetje të bardhë në pëlhura të errëta. Falë formulës së saj me microtalco që absorbon djersën, rregullon djersën dhe e lë lëkurën të thatë gjithë ditën.

Formula Inoaktive
Deodorant 24h efektiv
0% alkool
I  testuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Deo 150ml
Artikulli #5515
310 LEK SHTO NË SHPORTË
vapo 75ml
Artikulli #5516
350 LEK SHTO NË SHPORTË
roll-on 50ml
Artikulli #5517
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK