ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Activ Fresh
 
 
Borotalco
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Borotalco
 
Activ Fresh
 Deodorants Activ Fresh: aktive të freskëta

Borotalco aktiv fresh në sajë të formulës së saj me microtalco absorbon djersen, rregullon djersën dhe e lë lëkurën të thatë dhe të freskët gjatë gjithë ditës.

Zgjat ndjenjën e freskise
24 orë mbrojtje
Alkool 0%
I testuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deo 150ml
Artikulli #5523
310 LEK SHTO NË SHPORTË
vapo 75ml
Artikulli #5524
350 LEK SHTO NË SHPORTË
roll-on 50ml
Artikulli #5526
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 12000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK