ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Original Fresh
 
 
Borotalco
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Borotalco
 
Original Fresh
 Deodorant Original Fresh: aromë e paimitueshme

Original Fresh, me parfum origjinal dhe i paimitueshëm , ju mbron me veprimin efikas dhe të zgjatur të saj në sajë të formulës së saj me microtalco që absorbon djersen, rregullon djersën dhe e lë lëkurën të thatë gjithë ditën .

Me aromë unike
Deodorant efikas 24 orë
Alkool 0%
I testuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
deo 150ml
Artikulli #5532
310 LEK SHTO NË SHPORTË
vapo 75ml
Artikulli #5533
350 LEK SHTO NË SHPORTË
roll-on 50ml
Artikulli #5535
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK