ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol No Gravity Lotion
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol No Gravity Lotion
 Locion formuluar për trajtimin dhe parandalimin e humbjes së flokëve. 
PËRDORIMI: Shkundeni para përdorimit. Thyeni shishen dhe futni aplikuesin ne rrenjet e flokeve. Shpërndani rresht pas rreshti në lëkurë. Butësisht masazhoni në favor të veprimit.
11x8ml
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
11x8ml
Artikulli #5549
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK