ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol Stardust
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol Stardust
 Shampo posacerisht për pastrimin e lëkurës te yndyrshme dhe te thatë te flokëve me problemet e zbokthit. Falë aftësisë së oksid salicili dhe pronat exfoliating të rregullimit sebum dhe antiforforali Piroctone Olamine, veprimi është më efektiv.

PËRDORIMI: Në floke te lagur aplikoni një sasi të vogël të produktit, duke u kujdesur për ta shpërndarë atë në lëkurë. Masazhojwni dhe shperlaheni. Përsëriteni nqs e shikoni te  nevojshme. Rekomandohet te përdoret me Stardust serum Pre-shampo.

1000ml - 250ml
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #5551
600 LEK SHTO NË SHPORTË
1L
Artikulli #5552
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
MOLINARD  AMBRÉ LUM ...
18000 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5500 LEK - 10850 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
15900 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK