ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol Be cool
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol Be cool
 Shampo për balancimin e yndyres dhe për pastrimin e lëkurës dhe flokëve me yndyr ose me  prirje për të fituar yndyr. Thiolysine është tipar per normalizimin e indeve dhe promovon fluidization e akumulimit të sebumit ndërsa acidi glycolic ndihmon  lëkurën per ta lene te lirë nga qelizat e vdekura, duke e çuar ne shtresat më kompakte dhe elastike. Lëkura kthehet në një pamje të shëndetshme dhe  flokët ne peshën e tyre natyrore. PËRDORIMI: Aplikoni një sasi te vogel  të produktit në flokë të lagur, duke u kujdesur për ta shpërndarë atë në lëkurë. masazhoni dhe shpëlani. Përsëriteni nqs e shikoni te nevojshme.  Përdorimi  Rekomandohet me locion BE COOL.

1000ml - 250ml
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #5557
600 LEK SHTO NË SHPORTË
1L
Artikulli #5558
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK