ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol Be Cool Lotion
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol Be Cool Lotion
 Locion me funksion balancimi është ideale për trajtimin e lëkurës dhe flokëve me yndyr apo tendenca yndyre. Lëkura kthehet në një pamje të shëndetshme dhe flokët ne peshën e tyre natyrore.

PËRDORIMI: Shkundeni para përdorimit. Thyeni shishen dhe futni aplikuesin ne rrenjet e flokeve. Shpërndajeni rresht pas rreshti në lëkurë. Butësisht masazhoni lekuren e kokes tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
11x8ml
Artikulli #5560
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK