ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ambre Solaire  spf 50+
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Ambre Solaire spf 50+
Mbrojtja SPF 50 + përmban një kompleks te apster vitamine  E , për të ndihmuar dhe mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e  tharjes nga ekspozimi i diellit. Hidraton  dhe të mbron, lëkura juaj është e mbrojtur në mënyrë efektive kundër rrezeve te dëmshme të diellit dhe spote kafe.Ultra- Mbrojtja SPF 50 + cilësi është pa  yndyrë dhe nuk ngjitet. Lehtë për të aplikuar, ajo perthithet  menjëherë mbi lëkurë, duke mos lënë shenjat e yndyrshëm. Ai gjithashtu përmban një kompleks hidratimi me vitaminë E, dhe është projektuar për të ndihmuar në ruajtjen e nivelit natyrore te lagështis se lekures  gjatë ekspozimit të diellit.Lëkura juaj është e mbrojtur mirë kundër efekteve të dëmshme të diellit.
"Ajo është aq e veçantë në lidhje me formulën e UV sensitive?"
Garnier Ambre  Solaire UV sensitive  është formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës. Ajo ofron mbrojtje shumë të lartë, me SPF50 +) kundër diellit, plus të gjitha elementet e nevojshme për lëkurë të butë, të rehatshme.
Formulimi unik i varg UV ndjeshëm përmban një UVA dhe UVB filtrimit sistem të bazuar në filtra Meroxyl patentuar ® SX dhe XL photostable, të cilat thithin një spektër të gjerë të rrezeve UV.
Formulimet hypoallergenic për të ndihmuar të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75 ml spf50+
Artikulli #5562
930 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
15900 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK