ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gariner Sheer Protect SPF 30
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Gariner Sheer Protect SPF 30
 Kur zgjedh mbrojtjen e diellit për fytyrën tuaj, është thelbësore për të zgjedhur një faktor të lartë SPF për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme dhe plakjen e parakohshme të diellit.

Kjo është arsyeja pse ky krem është veçanërisht i përshtatshëm: me SPF30 mbrojtjen dhe Mexoryl ® XL dhe SX. ajo ofron një gjerë UVB / UVA spektër sistem të filtrimit, dhe mbron kundër shfaqjes së spote moshës lidhura me plakjen e parakohshme të lëkurës.Lëkura mbrohet më mirë kundër efekteve të dëmshme të diellit.

Mbron lëkurën tuaj kundër shenjave të parakohshme të plakjes së lëkurës kudo që janë.

- I avancuar UVA dhe UVB filtra Photostable
- Kompleks Moisturising
- Menjëherë absorbohet nga lëkura
- Jo-i yndyrshëm, nuk-ngjitet
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75ml SPF 30
Artikulli #5564
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK