ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Réponse Soleil
 
 
Matis Paris
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Matis Paris
 
Réponse Soleil
Krem mbrojtës me SPF 50, 50 ml
Krem me mbrojtjen me te larte për fytyrën tuaj. SPF 50 është një produkt esencial për kujdesin e llojit të lëkurës qe është e prirur per tu djegur shpejtë nga dielli. Një locion zhvilluar posaçërisht per lekure te ndjeshme dhe shumë efektiv mbron kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe gjithashtu kundër plakjes së parakohshme. Kremi i lehte dhe i butë perthith shpejt dhe nuk lë shenja të bardha ne lekure.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml SPF50
Artikulli #5567
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK