ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Absolute Hi-Tech
 
 
Deborah
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Deborah
 
Absolute Hi-Tech
 Deborah Absolute Hi-Tech Rimel
  Rimel i cili i ka te ghitha ne 1. I jep gjatësi, vëllim dhe përkufizim qerpikeve tuaj. Absolute Hi-Tech Rimel është një formule 3ne1 me një furçë  të zhvilluar posaçërisht nga Deborah Milano. Ai përbëhet nga 24 unaza me brusha me gjatësi të ndryshme dhe formë të caktuar në formë spirale. Ju merrni gjatësi të pabesueshme, vëllim dhe përkufizim.

Ngjyre e zeze.
Miratuar dermatologjikisht.

Përmbajtja: 12 ml
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
12ml i zi
Artikulli #5584
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK